KRAQA

KraQA #24 – Hacking – ciemna strona testowania oprogramowania

Witajcie!

Miło nam poinformować, że wraz z nadejściem Nowego Roku czekają na Was kolejne spotkania z cyklu KraQA które z pewnością pomogą Wam poszerzyć testerskie horyzonty jak i spotkać wiele interesujących osób. Na najbliższym spotkaniu, które odbędzie się w poniedziałek 30 stycznia o godzinie 18:00 wystąpi przed Wami Mateusz Piaszczak który przedstawi prezentację o testowaniu bezpieczeństwa.

Mateusz jest Ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa i testowania jakości oprogramowania. Początkowo pracował jako Senior Quality Assurance Engineer i QA Lead a obecnie jest Pentesterem i Trenerem w Niebezpiecznik.pl.

Podczas prezentacji dowiecie się w jaki sposób działają obecnie cyberprzestępcy, poznacie dobre praktyki które przydadzą się Wam zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej, oraz nauczycie się kilku sztuczek w kontekście testowania bezpieczeństwa, dzięki którym Wasze testy będą jeszcze lepsze niż dotychczas.

Wystąpienie Mateusza z pewnością zainteresuje zarówno osoby które nie miały jeszcze styczności z testowaniem bezpieczeństwa jak i te bardziej zaznajomione z tematem.

Tym razem spotykamy się w Artefakt Cafe. Nie może Was tam zabraknąć!

Ekipa KraQA!