KRAQA

KraQA #24b – Hacking – ciemna strona testowania oprogramowania

Bezprecedensowa sytuacja w historii KraQA 🙂 Robimy DRUGIE spotkanie na ten sam temat z uwagi na ogromne zainteresowanie! Wybierz datę dogodną dla siebie i przyjdź!

Na spotkaniu, które odbędzie się w poniedziałek 6 lutego o godzinie 18:00 wystąpi przed Wami Mateusz Piaszczak który przedstawi prezentację o testowaniu bezpieczeństwa. Mateusz jest Ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa i testowania jakości oprogramowania. Początkowo pracował jako Senior Quality Assurance Engineer i QA Lead a obecnie jest Pentesterem i Trenerem w Niebezpiecznik.pl. Podczas prezentacji dowiecie się w jaki sposób działają obecnie cyberprzestępcy, poznacie dobre praktyki które przydadzą się Wam zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej, oraz nauczycie się kilku sztuczek w kontekście testowania bezpieczeństwa, dzięki którym Wasze testy będą jeszcze lepsze niż dotychczas.

Wystąpienie Mateusza z pewnością zainteresuje zarówno osoby które nie miały jeszcze styczności z testowaniem bezpieczeństwa jak i te bardziej zaznajomione z tematem.

UWAGA:

Z uwagi na liczebność zmieniamy miejsce na Pauza In Garden (PauzaInGarden (https://www.facebook.com/PauzaInGarden/) FB)

Ekipa KraQA!