KRAQA

KraQA #44 – Warsztaty stacjonarne – Framework Jest

Dostarczanie wydajnych, skalowalnych i niezawodnych aplikacji jednoznacznie kojarzy się z testowaniem.
Ten proces powinien zaczynać się już na etapie wytwarzania kodu i pisania testów jednostkowych.
Za jedno z najbardziej popularnych i niezawodnych narzędzi do testowania aplikacji frontendowych, uważa się framework Jest.

W związku z powyższym chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na warsztaty z testowania aplikacji frontendwych, w czasie których będziecie mogli zgłębić wiedzę z zakresu użytkowania w/w narzędzia.

W czasie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zestawić projekt testowy dla istniejącej aplikacji (React + TS), oraz zapoznać się z wszystkimi podstawowymi, jak i z tymi bardziej zaawansowanymi, funkcjonalnościami dostarczanymi przez framework.

Jeżeli nigdy wcześniej nie miałeś styczności z tematem testowania na poziomie kodu, lub też zastanawiało Cię, kiedy stosować dany matcher (dopasowanie), czemu istnieją różne techniki mockowania, lub chciałbyś dowiedzieć się, jak zabezpieczyć się przed przypadkowymi zmianami w interfejsie użytkownika (Snapshot testing), to te warsztaty odpowiedzą na Twoje pytania.

Ze względu na charakterystykę warsztatów są one dedykowane osobom, którym Javascript jest już znany (co najmniej na poziomie podstawowym). Mile widziane są również dobre chęci i otwarty na naukę umysł. 🙂

Zapisy mailowo – kraqa.pl @gmail.com. Koszt 25 zł do wykorzystania w całości na barze. Więcej informacji drogą mailową.

Do zobaczenia!