KRAQA

KraQA XIV: Finał konkursu o wejściówkę na AADays oraz Magdalena Rabiej

Testerska jesień w pełni, a tymczasem KraQA dzierży prawdziwy róg obfitości. Na naszym najbliższym spotkaniu, już 21 października o godz. 18:00 na Barce Alrina spotkają się finaliści konkursu o wejściówkę na Agile&Automation Days: Natalia Szydłak, Szymon Magdziarz i Aleksander Zaleski. Więcej o szczegółach ich prezentacji możecie przeczytać tutaj: https://kraqa.pl/?p=717. Choć rywalizacja będzie jak najbardziej pokojowa i mamy nadzieję kreatywna, to w Waszych rękach leży los zwyciężczyni lub zwycięzcy. To Wy, Uczestnicy, zagłosujecie na swojego faworyta, dlatego spodziewamy się Was w wyjątkowo licznym gronie!

Ale to nie koniec atrakcji, bowiem tego samego wieczoru będzie miała miejsce jeszcze jedna,pełnowymiarowa prezentacja Magdaleny Rabiej “Agile w organizacji testowej? Niemozliwe! Naprawdę?”. Tak Magda opisuje czego możemy się spodziewać:

Prawdopodobnie słyszałaś(eś) to wiele razy: Agile w organizacji testowej nie jest możliwe. Chciałabym opowiedzieć historię duzego zespołu, w którym sie to udalo. I nie tylko się udało, ale zmienilo nasze życie na lepsze 🙂

Najbliższe spotkanie to prawdziwa uczta dla fanów Agile & Automation – nie może Cię zabraknąć!