KRAQA

Organizatorzy KraQA nie umieją wypoczywać! 🙂

Trwa wakacyjna przerwa od ‘zwykłych’ meetupów, a my zamiast smażyć się na plaży (tudzież zdobywać górskie szczyty) organizujemy całkiem nowe wydarzenie. Tym razem w luźnej formule pod kojarzącą się z wakacjami nazwą – ChmurQA. Będzie to coś czego jeszcze w Polsce (na świecie?) nie było. Mamy zaszczyt zaprosić Was na warsztaty pod gołym niebem!

Z komputerem mogłoby być niewygodnie na leżaczkach, dlatego tematem przewodnim będzie testowanie aplikacji mobilnych. Na warsztat weźmiemy aplikację kojarzącą się Krakowem (szczegóły tylko na miejscu). Do pomocy zaprosiliśmy jednych z najlepszych specjalistów od testowania mobilnego w Polsce – Piotra Wicherskiego i Przemysława Libudzica.

Chcemy nie tylko przekazywać wiedzę, ale również wypromować testerską profesję wśród mieszkańców naszego miasta. Mało kto wie, że mamy w Krakowie ponad 2100 aktywnych testerów tworzących KraQA. Teraz, spacerując nad Wisłą, krakowianie będą mogli zobaczyć nas w akcji. A później korzystać z bardzo popularnej i przydatnej aplikacji wolnej od błędów które znajdziemy 🙂 Cieszymy się, że po raz pierwszy możemy przy okazji naszego spotkania zrobić coś pożytecznego dla lokalnej społeczności.

Imprezę wspierają organizatorzy największej europejskiej konferencji testerskiej Eurostar, a także organizatorzy polskich konferencji AAdays oraz Test Camp.

Aha, no i nie zapomnijcie wziąć ze sobą swoich smartfonów! Na aktywnych czekają nagrody 🙂

Categories: Aktualności