KRAQA

Brakuje Ci wiosennej, darmowej konferencji testerskiej w Krakowie? To dobrze się składa, bo jest SkładQA!

Już 29 marca KraQA organizuje wydarzenie wyjątkowe: całodniową, otwartą i niezależną konferencję organizowaną przez testerów dla testerów – SkładQA. Znajdziecie nas w Starej Zajezdni, ul. Św. Wawrzyńca 12, startujemy z samego rana o 9:00. Na konferencji, podobnie jak na naszych spotkaniach, nie zabraknie ogromnej porcji fachowej wiedzy. Usłyszymy 6 prelekcji, w tym przybliżającą temat Property-base testing oraz dowiemy się jak automatycznie projektować testy. Dokładny plan wydarzenia podamy w najbliższych dniach!

AGENDA

• 9:00 – 9:45: Monika Braun- “Agile Test Team”

przerwa

• 10:00 – 10:45: Artur Górski – “Ile zostało defektów”

przerwa

• 11:00 – 11:45: Sławek Kluz – “Ewolucja modelu danych w testach funkcjonalnych, case study”

przerwa obiadowa

• 13:00 – 13:45: Daniel Dec – “Odnaleźć się w nanokosmosie”
przerwa

• 14:00 – 14:45: Michał Łosiewicz – “Property-based testing”
przerwa

• 15:00 – 15:45: Adam Roman – “Automatyczne projektowanie testów”

Zapisy na SkładQA rozpoczynamy już dziś więc śmiało rejestruj się na naszym MeetUp. Ilość miejsc jest duża… ale ograniczona.

Konferencja jest otwarta, darmowa i niesponsorowana. Nie będzie na niej rekrutacji, banerów i gadżetów. Będzie za to możliwość zamówienia pysznego obiadu i jeszcze pyszniejszego piwa. Zamówienia na obiad od chętnych będą zbierane w przerwie po pierwszej prezentacji.

SkładQA to idealna okazja do spotkania w doborowym towarzystwie, poznania nowych osób i napicia się smacznego, warzonego na miejscu piwa. Będzie to również okazja do poszerzenia własnej wiedzy i horyzontów albo złapania “zajawki” na nowo – zupełnie za darmo i w życzliwej atmosferze. Bądź z nami już 29 marca w Starej Zajezdni!

Categories: Aktualności